Menu

Facebook

Odkazy

Počasí

Současnost

Naše ZKO Starý Hloubětín sídlí VZADU PODÉL ŽELEZNIČNÍ TRATI !

Snažíme se, aby obyčejní lidé mohli naučit své psí kamarády základním cvikům poslušnosti, aby je mohli vzít kdykoli kamkoli, aby při chůzi na vodítku nebyli vláčeni svým miláčkem ze strany na stranu a nevráželi do kolemjdoucích. Chceme, aby zpestřili psí život aportíčkama a naučili pejsky se nebát všelijakých překážek. Pomáháme při přípravě na výstavy i při výběru štěněte.

Myslíme si, že soužití s naším chlupatým "kámošem" by měl být co nejlepší. Vždyť průměrný věk psa je 13 i více let a na to pak budeme vždy vzpomínat.

Některým z Vás se to na tolik zalíbí, že u nás zůstanou jako členové ZO a budou se dále snažit cvičit a třeba i složit nějakou tu zkoušku, nebo alespoň chodit na závody.

Nechodíme jen cvičit, pořádáme i společné výlety po vlastech českých, ale i vycházky do okolí. Naši členové se zúčastňují výstav a různých interních soutěží, jejich aktivity koncem každého roku hodnotíme v bodové soutěži o Nejaktivnějšího pánečka a jeho psa.

Vše naše dění zapisujeme do kroniky, která je vedena již 35 let.

Od roku 2001 se pořádají jarní a podzimní kurzy základní poslušnosti pro všechna plemena i psy bez PP, Vše najdete v Plánovaných akcích.

V roce 2013 jsme začali spolupracovat se zapsaným spolkem Člověk a pes - výcvik hrou o.s. , je tak možné k nám chodit na agility, coursing, dogfrisbee, flyball a dogracing.

Máme již dva bývalé členy - Marii Musilovou a Lubomíra Havelku, kterým bylo uděleno čestné členství v naší ZKO.

V roce 2017 jsme oslavili 35 let od založení ZKO Hloubětín. Proběhlo setkání s bývalými členy.

 

Pokud máte zájem, přijďte mezi nás, rádi Vás přivítáme.


Výbor ZKO Hloubětín